А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

от автора

в

ХАС — Винні

Укулеле Гитара
Тональность -1 +1



Скорость
Цвет
//270deg //300deg //360deg // 45 deg //90 deg //150deg //180 deg //225deg //315 deg

Скорость
[Приспів]:

Am
А ми..
      C5
Так боялися тої зими,
       Fm7
Кажуть люди ми вині самі,
E7
Але в чому ми винні?
Am
А ми..
      G
Так боялися тої зими,
       Fm7
Кажуть люди ми вині самі,
E7         N.C.
Але в чому ми винні?

[Куплет 1]:
Am
  Коли світло ліхтарів погасне,
C5
  Білий сніг вже те тане в вікні.
Fm7
  Умудрились попасти у пастку,
E7
  Як же не вчасно - ми винні самі.
Am
Довгі дороги внікуди,
C5
Знайомий стогін, ой люди..
F#m7
Її тонкий стан! Мій коханий капкан!
   E7
І знову до неї тягне, як аркан.
F5                   Dm
  Коли ми вдвох, все сіре отримує колір,
Am
  Для тебе я точно не той,
  Em                   E7
З ким і в радості, й в горі..

[Приспів]:

Am
А ми..
      G
Так боялися тої зими,
       Fm7
Кажуть люди ми вині самі,
E7
Але в чому ми винні?
Am
А ми..
      G
Так боялися тої зими,
       Fm7
Кажуть люди ми вині самі,
E7
Але в чому ми винні?

[Куплет 2]:
Am
  Але обіцянки твої пусті,
G
  Став столом допитів сімейний стіл.
Fm7
  Скільки б не писав я тобі листів,
E7
  Знову тріщини на мості.
Am
  Загубився між віршів і проз,
G
  Заблукав на 40 років в пустелі із гроз.
Fm7
Спитати би у бога, який в нього прогноз,
E7
На якому повороті мій молоковоз.
F5                   Dm
  Коли ми вдвох, все сіре отримує колір,
Am
  Для тебе я точно не той,
  Em                   E7  N.C.
З ким і в радості, й в горі..

[Приспів]:

Am
А ми..
      G
Так боялися тої зими,
       Fm7
Кажуть люди ми вині самі,
E7
Але в чому ми винні?
Am
А ми..
      G
Так боялися тої зими,
       Fm7
Кажуть люди ми вині самі,
E7
Але в чому ми винні?

[Кода]:
Am
  А в чому ми винні?
     G
Ні в чому, ні в чому, ні в чому!
Fm7
  А в чому ми винні?
     E7
Ні в чому, ні в чому, ні в чому!
Am
  А в чому ми винні?
     G
Ні в чому, ні в чому, ні в чому!
Fm7                 E7
  А в чому ми винні..
 Скачать
Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.17%
Восьмерка
13.67%
Четверка
6.86%
Бой Цоя
5.1%
Регги
2.47%
Перебором
6.75%
Свой бой
7.93%

Проголосовало: 11638

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *