А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Нікіта Кісельов — Крила Лелеки

Укулеле Гитара
Тональность -1 +1



Скорость
Цвет
//270deg //300deg //360deg // 45 deg //90 deg //150deg //180 deg //225deg //315 deg

Скорость
[Вступление]:
C#m  x2

[Приспів]:
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
   A                         G#7
І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
   A                        N.C.
І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки..
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
   A                         G#7
І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
   A                        G#7
І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки..

[Куплет 1]:
C#m                       A
З крапки й до крапки йде, вітер віднесе тебе,
F#m                     G#7
Щоб забуті на маршруті, були твої болі й люті.
C#m                 A
Сонця тіні на полях вже проклали новий шлях,
F#m                           G#7
Моя мантра в дальніх мандрах, як любові сизий птах..
C#m              A
Так бувє стається, серце в грудях не б'ється,
   F#m          G#m7
І єдині маяки - Місяць і зірки..

[Приспів]:
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
   A                         G#7
І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
   A                        G#7
І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки.. (Були б у мене!)

[Проигрыш]:
C#m B A G#7

[Куплет 2]:
C#m                       A
Хочу облитіти в раз, зо-о три години час,
F#m                     G#7
Усю Землю - аквареллю, змити ріки по-між нас!
C#m                 A
Щоб душа між поверхів, між ключами тих птахів,
F#m                           G#7
Прослизнула і заснула на одному з берегів..
C#m              A
Так бувє стається, серце в грудях не б'ється,
   F#m          G#m7
І єдині маяки - Місяць і зірки..

[Приспів]:
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би далеко,
   A                         G#7
І єдине моє кредо, було би - Сонце і небо!
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
   A                        G#7
І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки.. (Були б у мене!)

[Соло]:
C#m B A G#7

[Кода]:
              C#m                B
Були б у мене крила лелеки, я полетів би по віки,
   A                        G#7           C#m
І єдині мої ліки, були би - Місяць і зірки..
 Скачать
Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.14%
Восьмерка
13.65%
Четверка
6.88%
Бой Цоя
5.11%
Регги
2.47%
Перебором
6.75%
Свой бой
7.94%

Проголосовало: 11593

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *