B G A Znowu ktoś mnie podgląda Lekko skrobie do drzwi Straszy okiem cyklopa Radzi, gromi i drwi Refrain: D A B G A Mój jest ten kawałek podłogi Nie mówcie mi więc, co mam robić Meble już połamałem Nowy ład zrobić chcę Tynk ze ścian już zdrapałem Zamurować czas drzwi Refrain x2 Wielkie dzieło skończyłem Chłód do wyjścia mnie pcha Prężę się i napinam Lecz mur stoi jak stał Refrain
Mr. Zoob — Moj jest ten kawalek podlogi

Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.17%
Восьмерка
13.66%
Четверка
6.86%
Бой Цоя
5.1%
Регги
2.47%
Перебором
6.75%
Свой бой
7.93%
Проголосовало: 11637
Комментарии
