Вступление: Am – 8 разів
Am
Щоденно ворони летять,
Em
Щоденно ворони кричать:
Am
"Там спалили,
Там убили,
Em
Там піймали,
Там забрали,
G F
Посадили,
G Am
Осліпили
D Am
І згноїли...
Am – 4 рази
Am
Що ж ви дивитеся? — Плачте".
Em
Чорні ворони,— не крячте...
Am
Ми оглухли,— ми глухі...
G. Am
"Як же стали ви такі?"
C
Нас дурманом обпоїли,
В наші вуха цвяхи вбили,
Am. Em
Наші голови скрутили
Am Em
І такими жить пустили...
Am Em
День ми днюєм, ніч ночуєм,
Am C
Все ми бачим, а не чуєм.
Am – 4 рази
Якщо вільні,— нащо військо?
"Що в кишені?" "Як назвисько?"
А не вільні,— чом до січі
Нас давно ніхто не кличе?
І ніяк ми не згадаєм,
Що зробилось з нашим краєм,
І не знаєш,— божевільні,—
Чи в неволі ми, чи вільні...
Нагло ворони знялися,
Буйним сміхом залилися:
Em G
"Ви хіба вільні? Ви хіба вільні?
Em G. Em
Божевільні, божевільні..."
Кому Вниз — Ворони

Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.14%
Восьмерка
13.67%
Четверка
6.86%
Бой Цоя
5.1%
Регги
2.47%
Перебором
6.75%
Свой бой
7.94%
Проголосовало: 11625
Комментарии
