This is the only part of the song i like... and its played several times throughout the song... -----0---0-----0---0-----0---0--------0--------0---- -------4----2----4---------4------------4-2-1-2-4--- ---------------------------------------------------- ----------------------6---------4------------------- ---------------------------------------------------- --0------------------------------------------------- thats about it...
Isaak Chris — Let Me Down Easy — версия 2

Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.17%
Восьмерка
13.67%
Четверка
6.86%
Бой Цоя
5.1%
Регги
2.47%
Перебором
6.75%
Свой бой
7.93%
Проголосовало: 11638
Комментарии
