im only thirteen, so im not experienced in this stuff. this sound pretty accurate, so give it a try. e|-----------------------------------------------| B|-----------------------------------------------| G|--14-14-14-11-11-11-12-12-12-11-11-11-9-11-7-7-| D|--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0--0-0--0-0-| A|-----------------------------------------------| E|-----------------------------------------------| repeat as necissary. hope u like it. this a great song by the way.
Fenix Tx — Tearjerker

Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.13%
Восьмерка
13.66%
Четверка
6.88%
Бой Цоя
5.11%
Регги
2.47%
Перебором
6.76%
Свой бой
7.94%
Проголосовало: 11589
Комментарии
