А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Сектор Газа — Бомж (на белорусском)

Укулеле Гитара
Тональность -1 +1



Скорость
Цвет
//270deg //300deg //360deg // 45 deg //90 deg //150deg //180 deg //225deg //315 deg

Скорость
N. C
Тры месяцы таму я напісаў гэтую песню
Але з я***ым тэмпам інфляцыі я за***ўся тэксты перарабляць
Так што няхай у гэтай песні ўсё застаецца як было

[Ўступленне]:

Am ×4

[Куплет]:
        Am
Я на памыйніцах капаюсь,  як чарвяк
           Am
Жыццё з дзяцінства маё наперакасяк
      Dm
Каналізацыйны люк -  дзверы мае
      E
Але шчаслівы я па-свойму, павер
           Am
Дваццаць гадоў таму згарэў мой родны дом
    Am
Дакументы, грошы, у ім згарэла ўсё
        Dm
І зараз жабраваюся я кожны дзень
         E
Каму патрэбен стары нікудышні дзед?

[Прыпеў]:

     Dm                Am
Я бычок падыму - горкі дым зацягну
     G             C
Пакуру і палезу дадому
      Dm                      Am
Не шкадуйце мяне, я выдатна жыву
       E               Am
Толькі есці  я часам хачу
      Dm                  Am
А я бычок падыму - горкі дым зацягну
        G              C
Люк адкрыю - палезу дадому
      Dm                      Am
Не шкадуйце мяне, я выдатна жыву
       E               Am
Толькі есці  я часам хачу

[Проигрыш]:
Am×4

[Куплет]:
      Am
Гэй, хлопцы, як дап'яце вы віно
      Am
Мне бутэлькі вы пакіньце заадно
     Dm
Пашкадуйце вы няшчаснага бамжу
        E
Я іх у сумку акуратна пакладу
    Am
Занясу я заўтра іх у прыёмны пункт
       Am
Мне за іх 60 капеек аддадуць
     Dm
Я куплю бохан хлеба і сырок
       E
Каб з голаду не працягнуць мне ног

[Прыпеў]:

     Dm                 Am
Я бычок падыму - горкі дым зацягну
     G             C
Пакуру і палезу дадому
      Dm              Am
Не шкадуйце мяне, я выдатна жыву
       E               Am
Толькі есці  я часам хачу
      Dm                  Am
А я бычок падыму - горкі дым зацягну
        G              C
Люк адкрыю - палезу дадому
       Dm                     Am
Не шкадуйце мяне, я выдатна жыву
       E               Am
Толькі есці  я часам хачу

Мадуляцыя на 1 тон уверх

[Проигрыш]:
Bm×4

[Куплет]:
       Bm
Ах, падайце, людзі, мне дзеля Хрыста!
       Bm
Ад гэтага жыцця я так стаміўся
      Em
Дапамажы, мінак мне мілы, ты хоць чым
           F#
Злітуйся нада мной, над бедным старым!
         Bm
Ах, адпусці мяне, таварыш старшына
    Bm
Я савецкі просты бомж, а не шпана
       Em
як я дрэннае зрабіць мог, хоць каму?
         F#
Дык за што вы бераце мяне, чаму?!

[Прыпеў]:

    Em                  Bm
Я бычок падыму - горкі дым зацягну
     A             D
Пакуру і палезу дадому
      Em              Bm
Не шкадуйце мяне, я выдатна жыву
       F#               Bm
Толькі есці  я часам хачу
      Em                 Bm
А я бычок падыму - горкі дым зацягну
        A              D
Люк адкрыю - палезу дадому
      Em              Bm
Не шкадуйце мяне, я выдатна жыву
       F#              Bm
Толькі есці  я часам хачу

[Канцоўка]:

Bm ×4
 Скачать
Какой бой для этой песни?
Шестерка
57.17%
Восьмерка
13.66%
Четверка
6.86%
Бой Цоя
5.1%
Регги
2.47%
Перебором
6.75%
Свой бой
7.93%

Проголосовало: 11637

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *